Straż w Walce z Koronawirusem

Lekarz-z-Katowic-zarazony-koronawirusem-SARS-COV-2_article

Ciężkie Chwile Dla Każdego Z Nas

W Obliczu Walki Z Wirusem

Każdy z Nas obserwuje co się dzieje na świecie. Jak zwiększa się liczba zarażonych koronawirusem. Każdy z nas walczy aby pomóc rozwiązać ten wielki problem. Jak wiadomo wprowadzona została kwarantanna na terenie Polski. Nauczanie w szkołach zostało zawieszone, lecz nie jest to czas ferii tylko kwarantanny. Dzieci oraz rodzice mają pozostać w domu unikać zgromadzeń oraz kontaktu z innymi ludźmi. Wspieramy i sami uczestniczymy w akcji “ZOSTAŃ W DOMU” oraz namawiamy by nie ryzykować, lepiej pozostać w domu. Bądź Bohaterem pomóż innym i zostań w domu.

Prosimy o stosowanie się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego:

  1. Często Myć Ręce
  2. Stosować Zasady Ochrony Podczas Kichania I Kaszlu (Zakrywanie Twarzy)
  3. Zachować Bezpieczną Odległość (1 – 1.5m)
  4. Unikać Dotykania Oczu, Nosa i Ust

Dbaj O Swoją Higienę Osobistą i Czystość Tak Niewiele Trzeba.

Unikaj Zgromadzeń Oraz Kontaktu Z Ludźmi.

 

AR-200319636

Szczerość I Informacja

Ciągle jesteśmy w gotowości by nieść pomoc w każdym momencie.

Pomimo Trwającej Kwarantanny Wszystkie Służby Nadal Funkcjonują.

Służba Zdrowia Lekarze, Pielęgniarki, Ratownicy Medyczni, Aptekarze, Policja, Straż, Pracownicy Komunalni, Pracownicy Administracji Publicznej wykonują swoje obowiązki. Wszyscy jesteśmy pełni podziwu za odwagę w ciągłym wykonywaniu obowiązków w których mają kontakt z ludźmi.

Nie utrudniajmy i Nie narażajmy ich niepotrzebnie na ryzyko.

Podczas kontaktu z takimi osobami jeśli przebywasz w Kwarantannie masz podejrzenie zarażeniem koronawirusem lub masz objawy zarażenie poinformuj wcześniej.

Kiedy informujesz dyspozytora w straży lub pracownika innej instytucji o potrzebie interwencji poinformuj go o kwarantannie lub objawach zarażenia. Pozwoli to na lepsze przygotowanie się służb oraz zachowanie ostrożności. Zarażona osoba może wykluczyć z działania cały zastęp strażacki nie będą mogli oni już pomagać innym osobą i uczestniczyć w akcjach ratowniczych. Zawsze przybędziemy z Pomocą niezależnie od zagrożenia.

mycie-rąk-kwadrat

BĄDŹ BOHATEREM WALCZ Z WIRUSEM ZOSTAŃ W DOMU

Trzeba zaangażowania każdego z nas zostańmy w domu nie narażajmy siebie i innych. Walczmy zostając w domu.

ratownictwo-chemiczne
maskasmogpowietrze_pbialas