Kalendarz Strażacki

Kalendarze Strażackie

Minęło troszkę czasu od kiedy Strażacy odwiedzali domy z kalendarzami.

Chcielibyśmy wspomnieć tą tradycję i uświadomić jak ważna jest dla naszej Straży.

Kalendarz Strażacki to nie tylko kawałek papieru który wisi na ścianie w domu.

Jest to tradycja która gości w naszych domach już od wielu lat i forma wsparcia naszej jednostki. Co roku strażacy wyruszają z kalendarzami aby zapukać do każdego domu i pozostawić kalendarz. Staramy się nie omijać żadnego domu, ponieważ chcemy aby każdy wiedział że jesteśmy zawsze dla mieszkańców nie tylko śpieszymy im z pomocą, ale staramy się ich poznać, być blisko z nimi  i życzyć im “Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku”. Bardzo Dziękujemy za każde przywitanie i pomoc jaką mieszkańcy włożyli w rozwój OSP Stryszawa.

Chcielibyśmy zaprezentować kalendarze oraz projekty kalendarzy, które pokazują jak wiele się zmieniło w naszej Straży i jak wiele osiągnęliśmy dzięki wsparciu i życzliwości jaką okazują nam mieszkańcy.

2020